Ławki ze stali nierdzewnejZnaleziono 50 produkty

Ławki ze stali nierdzewnej

Ławki ze stali nierdzewnej jakie znajdą Państwo w naszej ofercie to modele zaprojektowane w ramach linii ZANO modern. Produkty z tej serii wyróżnia nowoczesna stylistyka, minimalistyczna estetyka i ogromna trwałość. Docelowym zastosowaniem ławek modern są przede wszystkim współczesne centra handlowe i biurowce. Nasze ławki doskonale prezentują się w otoczeniu nowoczesnej architektury. Znakomicie nadają się także do zastosowań zewnętrznych. Współczesna, elegancka estetyka naszych mebli wzbogaci przestrzeń dużych aglomeracji miejskich. Nasi projektanci postarali się już o to, aby ławki modern były nie tylko interesującym, nowoczesnymi projektami, ale aby pozostały przede wszystkim użyteczne.

Stal nierdzewna wykazuje bardzo dużą odporność na rdzewienie, a niektóre z jej gatunków, które dodatkowo zostały wzbogacone dodatkiem Molibdenu będą skutecznie opierały się nawet skrajnie niekorzystnym warunkom atmosferycznym, takim jak choćby tereny nadmorskie. Oprócz tego stal nierdzewna jest szczególnie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu ławki ze stali nierdzewnej mogą skutecznie służyć wieloletniemu nawet bardzo intensywnemu użytkowaniu. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej konserwacji, która zachowa je w dobrej kondycji i uniemożliwi naruszenie nierdzewnej powłoki, która to właśnie chroni materiał przed korozją.

Oprócz ławek ze stali nierdzewnej w naszej ofercie znajdą Państwo również mnóstwo ciekawych modeli ławek ze stali czarnej oraz żeliwa. Modle te zachowane są w nieco odmiennej stylistyce. Ławki żeliwne to przede wszystkim ławki Retro stanowiące drugą po modern dostępną w naszej ofercie linię produktową. W ramach linii Retro oferujemy Państwu klasyczne ławki inspirowane tradycyjnymi projektami żeliwnych ławek jakie znaleźć można było na ulicach polskich miast już od niepamiętnych czasów. Przeznaczeniem tego rodzaju ławek są przede wszystkim dzielnice zabytkowe.