Ławki uliczneZnaleziono 89 produkty

Ławki uliczne

Ławki uliczne to obok koszy na śmieci najistotniejsze elementy małej architektury. W naszej ofercie znaleźć można ławki uliczne w różnorodnej stylistyce. Dzięki temu z pewnością wybiorą Państwo model, który dopasuje się do charakteru ulicy, czy skweru, gdzie zostanie umiejscowiony. Jeśli poszukują Państwo ławek dla dzielnic zabytkowych warto rozważyć żeliwne ławki retro oparte na tradycyjnych, klasycznych wzorcach. Z kolei dla nowoczesnej zabudowy doskonale nadają się ławki ze stali nierdzewnej, zaprojektowane w ramach linii modern.

Dobre ławki w ogóle, a tym bardziej uliczne, powinny być przede wszystkim funkcjonalne, zapewniać komfort i wygodę. Dlatego ogromnie istotny jest dobór odpowiedniego materiału, szczególnie siedziska. Najlepiej jeśli siedzisko wykonane jest z drewna drzewa liściastego. Drewno takie wystawione na działanie promieni słonecznych nie będzie wydzielało nadmiaru żywicy, co jest dość prawdopodobne w przypadku drewna drzewa iglastego. Częstym błędem jest stosowanie ławek z siedziskiem stalowym na otwartym powietrzu. Ławki takie rzeczywiście prezentują się bardzo dobrze, dzięki ich nowoczesnemu designowi, jednak w praktyce nie sprawdzają się najlepiej. Kiedy temperatura spada, stal mocno się ochładza skutecznie zniechęcając potencjalnego użytkownika. Jest to dobry przykład niekonsekwencji projektantów, której nie uświadczą Państwo decydując się na nasze projekty.

Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, aby nasze ławki uliczne nie tylko prezentowały się okazale, ale aby dodatkowo nie utraciły, a wręcz zyskały na funkcjonalności. W tym miejscu polecić należałoby szczególnie produkty z naszej nowej linii produktowej modern, w ramach której powstały odważne i nowoczesne ławki, kosze na śmieci, słupki oraz stojaki. Ławki ze stali nierdzewnej cechujące się prostym, eleganckim designem zostały pomyślane tak by wpasowały się w nowoczesną architekturę biurowców, czy galerii handlowych.