Ławki miejskieZnaleziono 112 produkty

Ławki miejskie

Ławki miejskie to zarówno ławki uliczne jak i parkowe. Podobnie jak inne obiekty małej architektury tak i ławki miejskie dostępne są w wielu wariantach. Najważniejsze kryterium ich podziału stanowi materiał, z którego się je wykonuje. W naszej ofercie znajdą państwo ławki żeliwne oraz ławki stalowe - ze stali czarnej oraz nierdzewnej. Siedziska wszystkich naszych ławek wykonujemy tylko i wyłącznie z drewna drzewa liściastego. Oferujemy wiele gatunków drewna, od standardowej buczyny i olszyny po gatunki bardziej egzotyczne. Nie stosujemy drewna drzewa iglastego, ponieważ pod wpływem promieni słonecznych może ono zacząć wydzielać nadmiar żywicy.

Jeśli chodzi o warianty stylistyczne, w naszej ofercie znajdą państwo mnóstwo rozmaitych wzorów ławek. Kryterium stylu łączy się w pewnym stopniu z kryterium materiału (ze względu na specyficzne właściwości różnych tworzyw). Najważniejszym problemem przed jakim stają Państwo przy wyborze ławek to właśnie kryterium stylu, ponieważ ławki należałoby dopasować do charakteru miejsca gdzie mają zostać umiejscowione. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy niedawno podział naszych produktów dwie linie, różniących się głównie docelowym przeznaczeniem. Ławki Retro to produkty oparte na klasycznych wzorach projektowych. Zaliczamy do nich głównie ławki żeliwne, których kunsztowne zdobienia nadają im tradycyjnego charakteru. Ławki te projektowane były z myślą o zabytkowych dzielnicach miast oraz miejskich parkach i ogrodach.

Z drugiej strony mamy ławki modern, do których zaliczamy ławki ze stali nierdzewnej i niektóre z ławek ze stali czarnej. Ławki ZANO modern to wyłącznie odważne i świeże projekty, których przeznaczeniem jest nowoczesna współczesna architektura. Dzięki swoistemu minimalizmowi urzekają one subtelnym pięknem, a całego efektu dopełnia szlachetna surowość naturalnego koloru stali nierdzewnej. Ławki te domyślnie przeznaczone są dla firm i odbiorców indywidualnych, choć doskonale będą sprawować swą funkcję także jako obiekty użytku publicznego w dużych aglomeracjach miejskich.