Ławki plantoweZnaleziono 61 produkty

Ławki plantowe

Firma ZANO już od wielu lat specjalizuje się w produkcji elementów małej architektury, a ławki parkowe stanowią jedna z najczęściej zamawianych produktów. Dzięki współpracy z Urzędami Miast całego kraju mieliśmy możliwość wyposażenia ulic i parków takich miejscowości jak chociażby Kraków, Warszawa, Rzeszów, Łódź, Katowice, Szczecin, Toruń, Zakopane, Wrocław i sporo innych. Z pośród wielu zrealizowanych przez nas projektów najważniejszym pozostaje dla nas możliwość sprawowania opieki i kompleksowego zagospodarowania obiektów małej architektury krakowskich Plant, ponieważ to właśnie w Krakowie mieści się siedziba naszej firmy.

Ławki plantowe to przykład klasycznych ławek żeliwnych jakie znajdą państwo w naszej ofercie. Zdecydowaliśmy się właśnie na ławki żeliwne ponieważ tylko żeliwo, ze względu na swoje specyficzne właściwości, daje możliwość wykonania tak ozdobnych i klasycznych obiektów. W naszej pracy zależało nam przede wszystkim na zachowaniu oryginalnego charakteru tych zabytkowych i przepięknych miejskich ogrodów. Zarówno ławki jaki i inne obiekty jak kosze na śmieci, słupki, elementy ogrodzeniowe oraz latarnie zachowane zostały z klasycznej stylistyce plant. Jeśli będą Państwo kiedyś odwiedzać Kraków, zachęcamy do spacerów okalającymi krakowską starówkę alejami. Będzie to okazja, aby zobaczyć jak sprawdzają się i jak prezentują w praktyce nasze ławki, ale przede wszystkim będzie to dla Państwa okazja, aby nieco się odprężyć i poczuć magię wiekowego miasta Krakowa.

Ławki, które znalazły się na plantach kilka różnych modeli naszych ławek żeliwnych, takich jak model 021 długości 1,8m oraz 2,4m jaki w praktycznej wersji ośmiokątnej. Ławki plantowe zostały przez nas wykonane oraz zamontowane i tak jak wszystkie nasze ławki odpowiednio wcześniej zakonserwowane i pomalowane. Ławki zostały zamontowane za pomocą stalowych obejm.